Verimerkezi Temizliği

Yeni nesil çevre dostu teknoloji ile gerçekleştirilen temizlik hizmetleri, müşteri memnuniyetini üst düzey sağlamaktadır. Plansız duruş ve düşük performans riskini önlemek için veri merkezi temizliği önerilmektedir. Tozla tıkanmış olan sunucular çok aşırı ısınmakta ve yüksek verim elde etmek imkansız hale gelmektedir. Her verimerkezi farklı olduğundan, verilen hizmette ihtiyaçlara göre şekillenmektedir.

Veri merkezi Temizleme Standartları

Acil durumları ve gereksiz arıza sürelerini önlemek için veri merkezi temizleme yapmak gerekmektedir. İşletme maliyetlerinin düşmesini sağlayan verimerkezi temizleme, ihtiyaç duyulan bir bakımdır. Deneyimli ve güvenilir çalışanlarımız, kaliteden ödün vermeden verimerkezi temizleme hizmetini sunmaktadır. Verilen sözler eksiksiz olarak yerine getirilmekte ve müşteri memnuniyeti için geri dönüş alınmaktadır.

Verimerkezi temizleme ihtiyacına farklı bir bakış açısı kazandıran CBS Group Ar-Ge çalışmalarını kontrollü bir şekilde yönetmektedir. Sağlıklı yaşamanın ilk koşulunun temizlik olduğu düşünülürse, verimerkezi temizliğinin ne kadar önemli olduğu anlaşılmaktadır. Verimerkezi temizliği profesyonellik gerektiren bir iştir ve herkesin gerçekleştirmesi mümkün değildir. Profesyonel olarak hizmet veren firmamız, eğitimli ve tecrübeli çalışanlara sahiptir.

Data Center Temizleme Aşamaları

Datacenter temizliği gerçekleştirilirken kullanılacak olan ekipmanlar eksiksiz olarak sağlanmaktadır. Güler yüzlü ekibimiz, datacenter temizliği ile sağlıklı yaşam alanı sunmaktadır. Veri akışının engellenmemesi için mesai saatleri dışında temizlik yapılmaktadır. Özel talepleri de yerine getiren ekibimiz, müşteri memnuniyetine gereken önemi göstermektedir. Datacenter temizliği gerekli ve rutin olarak yapılması gereken bir temizliktir.

Teknolojik ekipmanların yanı sıra doğru kimyasallar kullanılmaktadır. Temizliğin devamlılık gerektirdiği unutulmamalı ve datacenter temizliği düzenli olarak yapılmalıdır. Düzenli olarak yapılan temizliğin düşük performansın önüne geçtiği görülmektedir. Temizlik gerçekleştikten sonra data merkezi hijyen kurallarına uygun bir yer haline gelmektedir. Hızlı ve zamanında hareket eden firmamız, müşteriye göre organize olabilmektedir. Güvenirliğe ve şeffaflığa önem veren firmamız, sürekli olarak kendini iyileştirmekte ve geliştirmektedir.