İş Güvenliği

Ülkemizde ve dünyada üzerine titrenen konuların başında İş güvenliği gelmektedir. İş güveliği önlemlerinin alınması hayati önem arz eden kazaların yaşanması ihtimalini ortadan kaldıracaktır. İş güvenliği kurallarını işletmelerde uygulamak ve önlemleri yeterince alabilmek her firmanın sağlayabileceği bir hizmet değildir.

İş Güvenliği Hayat Kadar Önemli

İnsan hayatı çok değerlidir. Sektörde yılladır var olan Cbs Group olarak, isg hizmeti verme konusunda uzmanlaşmış bir kadroyla çalışmaktayız. Bu işte uzman ve yetkin bir kadro ile uzun soluklu çalışmak çok değerlidir. Hizmet talebinde olan firmalarımıza sektörün getirdiği bütün ihtiyaç kalemlerini firma olarak sağlamaktayız. İş güvenliği kurallarını hayat felsefemiz olarak belirlemiş ve yaptığımız işe de bu disiplini yerleştirmiş durumdayız.

Yetkin Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Hizmeti

Ortak sağlık güvenlik merkezleri belli kurallarca iş güvenliği hizmeti almak zorunda olan firmalar için

nimettir. Kendi bünyesinde doktor ve iş güvenliği uzmanı çalıştırmayan orta veya küçük ölçekli firmalar Osgb firmalarını tercih etmektedirler. İş güvenliği kurallarına uyulmaması veya uygunsuz durumların oluşması olası bir kazaya sebep olabilir. İş güvenliği kurallarını uygulamak ve denetlemesini gerçekleştirmekle yükümlü olan Osgb’lere bu konuda büyük sorumluluklar düşmektedir.

Cbs Group olarak iş güvenliği eğitimleri ve yetkilendirme konusunda geçmişten günümüze sağlam bir referans tablomuz mevcuttur. Bir çok önemli kuruluşla çalışılmış olup;

. Anaokulu, kreş, okul öncesi eğitim kurumları ve okullara

. Çalışma alanları, cafeler, loungeler, restoranlar, lokantalar, avmler gibi sosyal alanlara

. Sinema, tiyatro ve üretim tesisleri gibi kapalı alanlara

dezenfeksiyon ve sterilizasyon ile iş güvenliği eğitim hizmetleri sağlanmaktadır.

Temizlik ve sterilizasyon konusundaki bilgi ve deneyimleri ile İş güvenliği tecrübesini harman etmiş durumdayız. Cbs Group olarak çok önemli firmaların sağlam referansları ile kalitemizi ortaya koyduk. Yıllardır bu sektörde siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği için üst düzey bir çaba göstermekteyiz.