Bizi Yakından Tanıyın

CBS Group, geleneksel temizlik firmalarından farklı olarak yeni nesil çevre dostu teknoloji altyapısı ile yenidoğan odası, hasta odası, kreş, anaokulu vb. alanlarda sterilizasyon ve sanitasyon hizmeti sağlamaktadır.

Türkiye’de ilk olan bu yenilikçi hizmet sayesinde, sağlıklı ve hijyenik yaşam alanları sunulmaktadır.

Esnek ve dinamik çalışma modeli, yenilikçi hizmetlerine entegre ettiği öncü teknolojisiyle fark yaratmaya ve müşterilerine sunduğu kişiselleştirilmiş çözümler,  zengin hizmet yelpazesi ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı devam etmektedir.

Sahip olduğu yetkin ve güvenilir insan kaynağı; benzersiz teknolojik makine ve ekipman altyapısı; benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı; kaliteden ödün vermeden sunduğu inovatif hizmetler, CBS Group’u sektördeki rakiplerinden farklı kılıyor.

Müşteri ihtiyaçlarını hızlı, etkin, sürdürülebilir çözümlerle karşılayan CBS Group, kullandığı yeni nesil temizlik teknolojileri, deneyimli ve güvenilir çalışanları ile detay odaklı ve hijyenik temizlik deneyimi yaşamaları için geniş bir yelpazede yer alan bireysel ve kurumsal müşterilerine üstün kalitede temizlik hizmeti sunmaktadır.

Faaliyetlerimizde, yüksek iş ahlakı prensiplerimizden taviz vermeden tüm paydaşlarımız ile olan ilişkilerimizde dürüstlük ilkesine bağlı kalarak ve güven temelli hizmet anlayışımız ile müşterilerimiz ve diğer paydaşlarımızla iletişim halinde olur, zamanında, eksiksiz ve verilen sözler doğrultusunda hizmet sunarız. Müşterilerimizin memnuniyetini sistemli olarak izlemekte ve elde edilen sonuçları da, sunulan hizmetleri geliştirmekte kullanmaktayız.

CBS Group rekabetteki avantajını; uzun vadeli müşteri ilişkileri yönetimi, müşteriye göre organize olabilme esnekliği, hızlı ve zamanında hareket edebiliyor olması, çözüm üretmede stratejik düşünebilen bir ekibe sahip olmasına, yenilikçi ve yaratıcılığa verdiği öneme, samimiyet, güvenilirlik ve şeffaflık özelliklerini de ekleyerek sağlıyor.

Kalite, Çevre, İş sağlığı ve güvenliğine ilişkin etkileri kontrol etmek ve bu konularda sürekli iyileştirme ve geliştirme çabalarında bulunarak ilgili mevzuatlara uymak temel amaçlarındandır.

Vizyon

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlarımızla, çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve toplum ile güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık temelindeki iletişimimiz ile sektörün lider kuruluşu olmak

Misyon

Hijyen, dezenfeksiyon ve temelinde sanitasyon sağlayarak ve mutlu, huzurlu ve sağlıklı yaşam alanları oluşturarak, sürdürülebilir çevre ve hijyen bilinci yaymak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir