İnşaat Sonrası Temizliği

En önemli sektörlerden biri olarak inşaat dünyası için, mutlaka yapım sonrası adına temizlik profesyonel bir anlayışla ele alınmalıdır. Bu konuda yapılacak tadilat sonrası temizlik adına mutlaka yetkin ve konusunda tecrübe sahibi uzmanlar eşliğinde süreç yönetilmelidir. Bugüne dek elde ettiğimiz kişisel referanslar ile beraber profesyonel kadromuz eşliğinde, inşaat sonrası temizliği konusunda bizden en iyi desteği elde edebilirsiniz. Boya, alçı ve kireç ve moloz ile cam gibi daha birçok farklı etmem tamamen alandan uzaklaştırılır.

İnşaat Sonrası Temizleme

Ele alınacak olan inşaat sonrası temizleme kolay bir işlem değildir. Mutlaka tam donanımlı ekipman üzerinden modern ürünler ile beraber özel temizlik malzemesi eşliğinde süreç gerçekleşmelidir. Bu kapsamda ulv sisleme sistemi ile beraber el aldığımız çalışmalar alanın tamamen hijyenik ve steril hale gelmesine fırsat vermektedir. Aynı zamanda dezenfeksiyon ve sterilizasyon konusunda uvc ışınları ile destek sağlıyoruz. Böylece inşaat sonrası alan tamamen sağlıklı ve tertemiz şekilde teslim edilmektedir.

Profesyonel İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik detaylı ve titiz bir çalışma altında, işe odaklı bir çalışma ister. İnşaatın ardından kalan tüm farklı kalıntılar tamamen ortadan kaldırılırken, aynı zamanda bütünüyle sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturulmalıdır. Bu doğrultuda bina, işyeri, ofis alanları, apartmanlar, müstakil evler, fabrika gibi pek çok değişik yapı konusunda inşaat sonrası destek sunmaktayız. Antibakteriyel temizlik ürünlerimiz ve yüksek teknolojiye sahip makinelerimiz eşliğinde, uzman kadromuz ile süreci en iyi şekilde yönetmekten memnuniyet duyarız.

 

Güvenilir İnşaat Sonrası Temizleme

 

Bugüne dek elde ettiğimiz referanslar kapsamında inşaat sonrası temizlik için CBS Group olarak sizleri ayrı bir güven sunmaktan gurur duyarız. Yüzeylere zarar vermeden profesyonel ve hijyen odaklı ele aldığımız çalışmalar, kurumsal bir anlayışla başlamakta ve tamamlanmaktadır. Özel sistemler ile dezenfektan üzerinden alan tamamen steril hale getirilmektedir.