İlaçlama Hizmetleri

Yaşadığımız dünyada geçmişten bu yana birçok salgın hastalıklar sonrasında hijyen ve temizlik konusu birkez daha tarşılır oldu, bu sayede ediinilen tecrübeyle beraber artık kurumlar ve bireyler daha bilinçli davranmaya başladılar. Dikkat edilmesi gerekilen konu sadece virüs ve salgınlarla da sınırlanamıyor. Her türlü bakteri, böcek, haşere gibi dikkat edilmesi gereken konular olduğundan dolayı temizlik konusunda dikkatimizi artırmamız gerekiyor, bu bir gerçek.

Toplum arasında sıkça karıştırılan bir konu da haşerenin böcek olup olmamasıdır. Bilimsel anlamda bir canlının haşere olarak tanımlanması, insanlara hastalık bulaştırıp bulaştırmadığı ile ilgilidir. Yani bir canlı, böcek; insanlara hastalık taşıyan bakteri, parazit ve virüslere ev sahipliği ya da taşıyıcılık yapıyor ise bu durumda o canlıyı haşere olarak tanımlamak daha doğru olacaktır.

Bu durumda haşerenin insan sağlığına zara verdiği sonucuna varılıyor. Haşereler insanları hasta edebilme potansiyeline sahip canlılardır. Bu yüzden de dikkat edilmesi ve etkileşimde bulunulmaması gerekmektedir.

Temizlik için Şirket ve Kuruluşlar

Günümüzde hayatın telaşına kendini kaptıran ve temizliğe ciddi derecede önem veren insanlar temizlik şirketlerini ve bu işi yapan kişileri tercih etme ihtiyacına girer ve arayışını bu doğrultuda sürdürür. Kişilerin bu arayışlarını gören fırsatçılar ve çıkarcı insanlar ise bu konuda titizlik ve özveriden kaçınır.

Yenilikçi Sistemler

Bu durumlarda devreye CBS Group girer. Alanında müşterileri tarafından lider temizlikçi unvanını alarak başarısını sürdüren şirketimiz, dikkat ve özveriyle çalışarak müşterilerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Okul, kreş, anaokulu, kolej, dershane, sosyal alan, gibi yerlerde dezenfeksiyon, sterilizasyon gibi yenilikçi yöntemlerle işini hakkıyla yapmaktadır. ULV sisleme yöntemi ile Türkiye’de ilk olmayı başarmıştır. Haşere kontrol hizmetleri, ilaçlama gibi birçok hizmeti de müşterilerine sunan şirketimiz, CBS Group ismi altında günden güne daha çok büyümektedir.