Fabrika Temizliği

Fabrikada ele alınacak olan temizlik her açıdan büyük öneme sahiptir. Bu durum hijyenik bir çalışma ortamı yaratmak hem de çalışanların sağlığını koruma noktasında önemli bir potansiyel teşkil ediyor. Bu konuda ele aldığımız hizmet kapsamında fabrika temizliği konusunda tecrübe sahibi uzmanlarımızla, tam donanımlı ekipman üzerinden süreci yönetmekteyiz. Profesyonel şekilde yapılması gereken fabrika temizliği için üretim alanlarından yemekhanelere, kişisel alanlardan daha pek çok farklı yer için detaylı bir çalışma ele alınmaktadır.

Fabrika Temizleme

Özel dezenfeksiyon ve sterilizasyon sistemi kapsamında ele aldığımız hizmetimiz ile beraber fabrika temizleme konusunda bize güvenebilirsiniz. Özel ulv sisleme çalışması üzerinden dezenfektan kullanmakta ve her alan tamamen sağlıklı bir noktaya ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda uvc ışınları ile beraber özel dezenfeksiyon ve sterilizasyon ele alınmaktadır. Böylece uzun bir dönem fabrika alanı tamamen sağlıklı ve siteli kalmaktadır.

Sağlıklı ve Hijyen Dolu Fabrika Alanları

Sağlıklı bir üretim kapasitesi yakalayabilmek için fabrika alanlarında temizlik büyük öneme sahiptir. Bu sadece kişisel olarak değil ayrıca yasal kapsamda da herhangi bir sorun yaşanmaması için periyodik temizlik yapılması gerekir. Bu doğrultuda hijyen ve steril etmeni baz almak suretiyle fabrikanın her kısmı için akılcı çözüm yöntemleri sağlamaktayız. Fabrikadaki ekipmanların ve malzemelerin temiz kalabilmesi ve sağlıklı şekilde çalışabilmesi için planlı bir temizlik desteği ele alıyoruz.

Fabrikanın Farklı Alanları İçin Özel Temizlik

Kurumsal bir anlayışla ele aldığımız çalışmalar doğrultusunda CBS Group olarak tüm fabrika alanları adına hizmetinizdeyiz. Üstelik fabrika içerisinde imalathane temizliği, depo temizliği, yemekhane temizliği, üretim ya da endüstriyel alan temizliği gibi pek çok seçenek yer almaktadır. Yüksek ve gelişmiş teknolojiye sahip ekipmanlar ve özel malzemeler ile beraber, uzman kadromuz süreci kurumsal bir anlayışla yönetmektedir.