Özel Güvenlk Hizmetleri

Özel güvenlik hizmetleri ile ilgili yıllardan beri faaliyetlerine devam etmekte olan firma şu anda İstanbul Tekirdağ, Kocaeli Antalya ve birçok bölgede faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdürmektedir. Firmanın güvenlik ve eğitim hizmetleri, genel itibariyle 5188 sayılı kanuna uygun şekilde yürütülmektedir. Bu konu ile ilgili faaliyet ve izin belgesi, genel itibari ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti İçişleri Bakanlığının verdiği faaliyet izin belgesi ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Senelerden beridir bilgi, birikim ve uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetine odaklanmış bir çalışma portföyü gerçekleştiren firma, kusursuz bir şekilde özel güvenlik hizmetleri için kurum ve kuruluşlarının yanında yer almaktadır.

Özel güvenlik hizmetleri eğitimli ve tecrübeli güvenlik elemanları ile profesyonel bir şekilde alışveriş merkezlerinin güvenlik hizmetleri sağlamaktadır.

Alınan Eğitimler Nelerdir?

X-ray cihazları ile x-ray operatörlüğü eğitiminden geçmiş deneyimli personeller aracılığı ile alışveriş merkezlerinin güvenli bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeleri sağlanır.

Hangi Alanlarda Hizmet Verilir?

İnşaat ve şantiye alanları ile ilgili bütün araç gereçler ya da malzemeler bulunduğu alanda bırakılmaktadır. Bu nedenlerden dolayı özellikle de gece vakitlerinde hırsızlık vakalarına karşı önlem alabilmek amacıyla özel güvenlik hizmetleri kapsamında deneyimli personel aracılığı ile mükemmel hizmet verilmektedir.

Yukarıda sayılan hizmetlere ek olarak endüstriyel alanların güvenliği ile organizasyon güvenliği, site ve tesis güvenliği, hastane güvenliği, transfer güvenliği, iş köpekleri eğitimi sertifika eğitimlerinin verilmesi ile ilgili liman güvenliği ve havalimanı güvenliği, yakın koruma önlemleri adı altında sağlanılan özel güvenlik hizmetleri bütün kurum ve kuruluşlara sunulmaktadır.

Cbs Group bünyesinde özel güvenlik sertifikasının alınması için gerekli olan eğitim kriterleri ile sabıka kaydı, fotoğraf, kimlik gibi gerekli belgelerin tedarik edilmesinden sonra bütün özel güvenlik ile ilgili yasalar, mevzuatlar, kanunlar çerçevesinde donatılan özel güvenlik personeli adayının işini mükemmel bir şekilde yerine getirilmesi amacıyla bütün altyapı platformları eğitim ile donatılır.